Çocuk Diş Doktoru İstanbul Pendik

Çocuk diş doktoru İstanbul Pendik

Çocuk diş doktoru olan hekimlerin, hem çocuk psikolojisini hem de tıbbi birimlerini çok iyi bir şekilde biliyor olması gerekir. Her ikisinin de eğitimini başarı ile tamamlamış bir kadro ile çalışıyoruz. Çocuk diş doktoru İstanbul Pendik civarında çocuk ağız ve diş sağlığı konusunda en tecrübeli ve uzman hekimlerimiz ile sizleri bekliyoruz.

Özellikle çocuk diş hekimi seçiminde doktorun almış olduğu eğitimlere, çocuğa yaklaşımına, çocuk ile kurduğu iletişime ve mesleki tecrübelerine göre titiz davranıyoruz. Siz ebeveynlerinde bu konuda en az bizler kadar hassas olmanızı rica ediyoruz. Seçeceğiniz hastane ve doktorun ardından çocuğunuzun da hekime karşı olan tutumu ve yaklaşımı dişçi seçerken önemli bir etkendir. Çocuk diş hekimlerimiz çocuğun ağız ve diş sağlığı ile ilgilenirken aynı zamanda da aileleri bu konuda eğitmektedir. Bu sebeple ailelerin hekimlerimizin önerilerine uymalarını ve söylenenleri uygulama konusunda gayret göstermelerini rica ediyoruz. Ancak anne baba ve hekimin iş birliği ve uyumu ile çocukların diş ve ağız sağlıklarını korumak mümkündür.

Çocuk Diş Doktoru İstanbul Pendik Civarında ki En Tecrübeli Ekip Hastanemizde Bulunmaktadır

Özellikle çocukluk döneminde oluşan bazı dramatik durumların ileri de çok daha büyük sorunlara yol açabileceğinin bilincinde olan bir ekip ile çalışmaktayız. Çocuk Diş Doktoru İstanbul Pendik civarında ki en tecrübeli hekim kadromuz ile çocuk hastalarımızı yeniliklere hazırlamak için en iyi iletişimi sağlayarak işe başlıyoruz. Onların korkmamalarını ve güvenerek hastanemize gelmelerini sağlayabilmek için özel çocuk psikolojisi üzerine eğitim almış hekimler ile çalışıyoruz. Çünkü yanlış bir davranış veya bir telaffuz onların doktorlardan korkmalarını ve çekinmelerine sebep olabilir.

Bu sebeple normal bir diş hekimi ile çocuk diş hekiminin eğitiminin de daha farklı olması gerekmektedir. Çocuklara çocukmuş gibi düşünerek yaklaşmalı, davranışlarını daha çocukların düzeyinde kullanmalı ve konuşmalarına dikkat etmelidir. Her çocuk ile ilgili branş doktorlarında olduğu gibi çocuk diş doktorunun da bu duruma dikkat etmesi gerekir.

Bu konuda hassas olduğumuz için çocuk diş doktoru İstanbul Pendik ve diğer kliniklerimize çocuk hastalarımız giderken korkmadan keyifle gidebilmektedir. Çünkü gittikleri zaman onlar ile ilgilenen hekimlerimiz kullandıkları tabirlere ve anlatımlara dikkat etmekte ve onların daha rahat bir şekilde dişçi koltuğuna oturmalarına yardımcı olabilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *